Wczytuję dane...
O nas

redlove.pl - erotyczny sklep internetowy. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży erotycznej i silnej pozycji na rynku szczecińskim pod marką  "U Magdy" zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działaność i udostępnić naszą szeroką ofertę oraz najwyższą jakość obsługi w internecie.

Niezmiennie od początku swojej działalności stawiamy na rozwiązania sprawiające, że klienci chcą do nas wracać. Zaangażowanie oraz szeroki wybór produktów jeśli chodzi o akcesoria erotyczne sprawia, że to sex shop "U Magdy" jest szczególnie chętnie wybierany przez mieszkańców miasta Szczecin. Mamy nadzieję, że nawet najbardziej nieśmiali klienci będą mogli z satysfakcją skorzystać z naszego szerokiego portfolio produktów oraz profesjonalnej obsługi.

W naszej ofercie znajduje się wszystko o czym można tylko marzyć - od zmysłowej bielizny, poprzez wysokiej klasy gadżety erotyczne, wibratory, akcesoria BDSM, a na produktach z naszej sex-apteki takich jak afrodyzjaki kończąc. Fachowe doradztwo oraz pełna dyskrecja sprawiają, że każdy klient spotka się tutaj z profesjonalizmem i będzie mógł w spokoju wybrać interesujące go produkty. redlove.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie.