Wczytuję dane...
O nas

redlove.pl - erotyczny sklep internetowy. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży erotycznej i silnej pozycji na rynku szczecińskim pod marką  "U Magdy" zdecydowaliśmy przenieść się naszą szeroką ofertę oraz najwyższą jakość obsługi do kanału sprzedaży internetowej.

Niezmiennie od początku swojej działalności stawiamy na rozwiązania sprawiające, że klienci chcą do nas wracać. Zaangażowanie oraz szeroki wybór produktów jeśli chodzi o akcesoria erotyczne sprawia, że to sex shop "U Magdy" jest szczególnie chętnie wybierany przez mieszkańców miasta Szczecin. Mamy nadzieję, że nawet najbardziej nieśmiali klienci będą mogli z satysfakcją skorzystać z naszego szerokiego portfolio produktów oraz profesjonalnej obsługi.

W naszej ofercie znajduje się wszystko o czym można tylko marzyć - od zmysłowej bieliany, poprzez wysokiej klasy gadżety erotyczne, wibratory, akcesoria BDSM, a na produktach z naszej sex-apteki takich jak afrodyzjaki kończąc. Fachowe doradztwo oraz pełna dyskrecja sprawiają, że każdy klient spotka się tutaj z profesjonalizmem i będzie mógł w spokoju wybrać interesujące go produkty. redlove.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie.